Pohotovost / Emergency 24h: +420 603 554 838 info@jettyvision.cz

O nás

Společnost JettyVision, s.r.o. vznikla v roce 2017 transformací společnosti Neovison, s.r.o. a navazuje tak na dvacetiletou tradici v oboru strojového vidění s řadou úspěšně realizovaných projektů.

Reorganizace společnosti byla provedena při vstupu nového investora Miroslava Hofmana, který byl do května 2016 společníkem firmy 2N Telekomunikace, s.r.o., která se stala součástí nadnárodní skupiny Axis Communications.

JettyVision se zaměřuje na prodej produktů a návrhy řešení pro široké spektrum kamerových systémů a automatizace průmyslových aplikací. Zejména v oblastech:

  • robotiky
  • přesného měření
  • kontroly kvality výroby a speciálních aplikací v pokročilých technologiích.

Náš tým:

  • skupina expertních pracovníků se specializací na mechaniku, optiku, elektrotechniku a software, kteří zanalyzují váš problém, navrhnou řešení, ověří ho v experimentech a následně zpracují systém na zakázku, který efektivně vyřeší vaše zadání
  • spolupráce s odborníky z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC), ČVUT Praha.
R

Náš přístup

Zákazníkovi nabízíme komplexní řešení na klíč, které se dá podle potřeby dále modulárně doplňovat. Kombinujeme speciální mechaniku a optiku s vlastním měřicím softwarem. Použitá PC jsou nabízena s operačními systémy Windows, díky čemuž se zjednoduší obsluha a dosáhne úspory času.

Naše přednosti

Kvalitní analýza nové problematiky a požadavků zákazníka

Robustní zpracování mechanických částí ve vysoké kvalitě provedení

Propracovaný a přesný software zpracování obrazu

Pokročilé kalibrace našich kamerových systémů

Zaujala vás naše nabídka nebo hledáte jiné řešení?
Dejte nám o tom vědět!